Word Lid
menu
Word Lid

Home / Nieuws / Afdelingsvoorzitter Brasschaat zet in op leefbaarheid en veiligheid.

Afdelingsvoorzitter Brasschaat zet in op leefbaarheid en veiligheid.
Lokaal @ Vlaams Belang

Onze afdelingsvoorzitter voor Vlaams Belang Brasschaat onderstreepte de speerpunten waarmee de afdeling naar de volgende gemeenteraadsverkiezingen trekt.

Leefbaarheid en veiligheid zijn nog steeds onontbeerlijk. In Brasschaat is het goed om te wonen op het eerste zicht. Maar zoals een dubbeltje ook zijn kantje heeft zo heeft de groene gemeente ook zijn pijnpunten.

De witte vlucht is zonder twijfel een feit en daarom willen we een thuishaven betekenen voor zij die de stedelijke samenoverleving ontvluchten en uitwijken naar betere oorden zoals onze gemeente. We moeten een dam opwerpen tegen de elementen die vandaag de samenleving in de steden hypothekeren.

Vlaams Belang Brasschaat blijft daarom met een terechte bekommernis ijveren voor de leefbaarheid en veiligheid van alle Brasschaatenaren.